Це абсолютно безкоштовно!

Вам не потрібно витрачати кошти на навчання, не потрібно віддавати % від своєї майбутньої заробітної плати після працевлаштування за спеціальністю.

Ви отримуєте роботу одразу по проходженню навчання!

Коли проходить навчання в U-camp ?

Слідкуй за оновленнями в соцмережах U-camp.

Як працює U-camp ?

Етап 1. Реєстрація

Реєстрація на навчання відбувається на сайті u-camp.com.ua шляхом заповнення відповідної форми. Після цього, потенційні студенти отримують на електронну пошту від U-camp повідомлення про успішну реєстрацію.

Етап 2. Тестування

За кілька днів до початку тестування потенційний студент отримує на електронну пошту інформацію про онлайн тестування, виконання практичного завдання, а також запрошення на онлайн-співбесіду. В листі буде вказано дату, час та канал зв’язку. Співбесіда відбувається шляхом відеодзвінка. Протягом 3-х днів після співбесіди ви отримаєте повідомлення про результат співбесіди. Кількість місць для проходження на навчання обмежена.

Етап 3. Табір новобранців

Після успішного проходження тестування і співбесіди, підтвердженого отриманням відповідного листа, студенти отримують запрошення на приїзд до Черкас на проходження офлайн-навчання безпосередньо в офісі компанії UAPP. У разі неадекватної поведінки під час навчання ми можемо відмовити студенту в подальшому навчанні.

Підписання угоди

Всі студенти, які успішно пройшли відбір на навчання в компанії UAPP зобов'язані підписати Угоду про нерозголошення, так як можуть бути залучені до роботи над реальними проектами, а також, при успішному завершенню навчання, Угоду про обов’язкове працевлаштування в компанію UAPP на термін 1 рік.

Етап 4. Працевлаштування

Закінчивши U-camp, найкращі студенти влаштовуються в компанію UAPP на посаду, відповідну до їх спеціалізації на навчанні. Згідно з договором, студенти мають пропрацювати в компанії мінімум 1 рік. Протягом цього терміну колишні студенти, а далі нові працівники компанії, не повинні виплачувати % від своєї заробітної плати за навчання чи якимось іншим чином компенсувати своє навчання.

Ми зацікавленні в нових кадрах для нашої компанії та готові безкоштовно навчати молодь програмуванню!

UAPP - це молода і творча ІТ-компанія. Ми маємо солідний практичний досвід і надаємо високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення, вебсайтів та мобільних додатків.

В компанії працює понад 50 спеціалістів різного напрямку. В тебе є шанс стати частиною нашої команди професіоналів-однодумців. Працюй, розвивайся і знаходь передові рішення разом з нами!

Команда UAPP - це понад 40 спеціалістів різного напрямку. В тебе є шанс стати частиною нашої команди професіоналів-однодумців

Реєстрація завершена!

illustration
* Email введено не коректно
accessed

Питання надіслано! Очікуйте відповідь на пошту.